Společnost v datech

3/2012
Více jak 600 zaměstnanců

9/2011
Pracujeme v třísměnném provozu

3Q/2011
Plánujeme třísměnný provoz

9/2010
Poprvé 400 zaměstnanců

1/2010
Schválená dotace Evropské Unie

9/2009
Zahájení dvousměnného provozu

1/2009
Poprvé přes 200 zaměstnanců

11/2008
Spuštění zkušebního provozu a našich logistických služeb

2/2008
Poprvé přes 50 zaměstnanců

10/2007
1. český zaměstnanec

6/2007
Založení společnosti Glovis Czech Republic

Prezentace společnosti Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.

Obchodní společnost Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku v České Republice byla založena v roce 2007 a je členem holdingu „HYUNDAI MOTOR GROUP“.

Hyundai Glovis Czech Republic se od počátku své existence podílela na projektování a přípravě předvýrobních, dopravních i obchodních logistických procesů automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. se sídlem v Nošovicích (zkr. „HMMC“).

HMMC je naším klíčovým zákazníkem a proto i naše hlavní provozovna a kancelář jsou umístěny v prostorách montážní haly v závodě HMMC v Nošovicích.

Další provozovny - externí sklady – máme ve Frýdku Místku a v Šenově u Ostravy a kromě toho jsme vlastníkem povolení k provozování mobilních zařízení ke sběru, výkupu a nakládání s odpady.

Služby výrobní a dopravní logistiky poskytujeme cca 40 zákazníkům – českým, korejským, maďarským, německým, polským, rakouským, slovenským a slovinským. S rozvojem služeb trvale zvyšujeme objem tržeb - od 142 mil. Kč v roce 2008, 711 mil. Kč v roce 2010 až po 941 mil. Kč v roce 2012.

Řídíme se klíčovými hodnotami „HYUNDAI MOTOR GROUP“ v těchto 5 základních oblastech: zákazník, výzva, spolupráce, lidé a globalita.

Rádi se staneme i Vaším spolehlivým obchodním partnerem !


Prezentace společnosti Hyundai Glovis Co., Ltd.

Mateřskou společností hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. je Hyundai Glovis Co., Ltd. se sídlem v Soulu v Korejské Republice a tato byla založena v roce 2001 (k datu založení se jménem Hankook Logitech Co., Ltd.). Hyundai Glovis Co., Ltd. se sítí svých dceřiných společností, poboček a kanceláří nabízí v Americe, v Asii, v Austrálii i v Evropě převážně služby integrované logistiky, které jsou založeny na „one –stop logistickém systému“, zahrnujícím tuzemskou a mezinárodní logistiku, zaoceánskou dopravu i poradenství v logistice. Jako přední světový poskytovatel logistiky výrobní (vnitropodnikové), dopravní i obchodní se přitom se soustředí zejména na oblast průmyslu.

Hyundai Glovis Co. Ltd. obchodně expanduje od roku 2002 s postupným zakládáním dceřiných společností v USA, v Číně, na Slovensku, v Austrálii, v Německu, v Indii, v České republice, v Turecku, v Rusku, v Kanadě, v Brazílii a v Mongolsku.

Rádi se staneme i Vaším spolehlivým obchodním partnerem !